Англійська для дітей

В даний час знання англійської мови - гарантія успіху в професії і додаткова можливість підвищити якість особистого життя. 
А приступити до вивчення англійської краще з дитинства, коли навчання йде легко, нова інформація просто засвоюється, а нові слова і фрази запам'ятовуються без проблем.

Ми пропонуємо сучасну програму природнього вивчення англійської мови для дітей з урахуванням вікових індивідуальних особливостей учнів, яка допоможе Вашим дітям вивчити англійську мову, вільно спілкуватися і отримувати від цього задоволення.

Переваги нашої програми вивчення англійської мови:
Природнє вивчення англійськоі мови, як рідної;
Професійні педагоги, які мають досвід роботи з дітьми;
Використання найсучасніших навчальних методик і новітніх навчальних посібників: дитячі навчальні аудіо та відеоматеріали (мультфільми, пісні, кінофільми і т.д.), ігри, інтерактивні завдання та сучасне програмне забеспечення;
Індивідуальний і доброзичливий підхід до Вашої дитини;
Невеличкі групи до 8 осіб.

5

Вивчати природничі науки дитина може ще до того, як піде до школи. Курс “Лабораторія” створений як для дошкільнят, так і для дітей шкільного віку.
Роблячи разом веселі та цікаві безпечні досліди, ми пізнаємо світ з точки зору хімії, фізики, біології та астрономії. Щоб отримати багатогранну картину світу ми перетворюємось на активних учасників, які власними ручками створюють «чудо».
З маленькими дослідниками працюватимуть досвідчені хіміки, які дадуть відповіді на будь які запитання.

Організація дитячих днів народжень в НЦ Baby Cвіт завжди проходить на висоті!
В найважливіший день життя вашого малюка ми будемо поруч, щоб разом поринути в світ фантазій та веселощів. Ми не втримались та з цього приводу написали віршик:
«День Народження у Тебе, не сумуй а веселись,
День Народження у Тебе, завітай у «Baby Cвіт»,
День Народження у Тебе, подзвони, не зволікай,
День Народження у Тебе, дітлахів усіх збирай!»
Серед яскравих сценаріїв до дня народження Ви зможете обрати той, який найбільше підходитиме імениннику. Перетворившись на казкових героїв ми вирушимо в незабутню мандрівку, яка запам’ятається на все життя!

ЕКСКУРСІЇ
Дитинство – пора для відкриття нових горизонтів. Розпочни цю подорож зі Львова, міста з величною історією, яка оповита загадковими легендами.
Зазвичай важко втримати увагу діток під час екскурсії, тому ми будемо подорожувати найцікавішими та найпотаємнішими куточками міста Лева, в поєднанні із захоплюючими майстер класами з виготовлення оригінальних смаколиків.
Унікальним є те, що наші подорожі відбуваються англійською мовою, що додасть до «словничка» Вашого маляти нові слова. Разом з викладачами Baby Cвіт, блукаючи вуличками рідного міста, ми заглянемо за лаштунки львівських фабрик та відкриємо для себе всі тонкощі виробництва.

 

МАЙСТЕР КЛАСИ
Бажаєте весело та корисно провести час із своєю дитиною? Завітайте у мережу центрів раннього розвитку Baby Cвіт, де для Вас проведуть розвиваючі майстер класи на найрізноманітнішу тематику:
· Вишукана кулінарія - виготовлення смаколиків з шоколаду, приготування італійської піци, суші чи льодяників;
· Живопис для дорослих-мрійників, які бажають втілити свої фантазії на полотні під керівництвом професійного художника;
· Новинки хенд мейду для дорослих і діток чекають на Вас в навчальному центрі «Baby Cвіт».
Ми не стоїмо на місці, з кожним роком наш арсенал майстер класів поповнюється різноманітними цікавинками для будь якого покоління. Щоб бути в курсі подій звертайтесь до адміністраторів за тел.

Пригадуєте свою першу гру в шахи? Дідусь пояснював нам усі тонкощі гри, наче навпроти нього сидів гросмейстер.
Шахи – це не тільки спорт, а й чудова розминка для мозку, тому заняття шахами розвинуть концентрацію уваги та уміння роздумувати у підростаючого покоління. Гравці у шахи вміють логічно мислити, що допоможе Вашій дитині у майбутньому планувати власні дії та шукати не очевидні виходи з різних ситуацій.
Тільки уявіть, що ми навчимо Ваших малюків прораховувати всі ходи наперед за допомогою захоплюючої гри. Прорахуйте і Ви свій наступний крок, запишіться на пробне БЕЗКОШТОВНЕ заняття. Ми чекаємо на Вас!

 

Центр на Сихові

Адреса: м. Львів, пр. Червоної Калини, 62-А

ТЦ "Інтерсіті", 2 пов.

Номер телефону: +38(067)32-00-582

Як нас дістатися

Центр на "Південном"

Адреса: вул. Виговського, 102

ТВК "Південний", ТЦ "Галичина", 3 пов.

Номер телефону: +38(067)32-00-459

Як нас дістатися