Дітям 2-3 роки

Група «Мацьопи» (2-3 роки)
Напевно, Ви помітили, що Ваш малюк став досить самостійною дитиною. Дитиною, яка вміє думати, переживати, любити, бачити прекрасне. Нарівні з вище переліченими позитивними якостями дитини, Ви зіткнетеся з її неслухняністю та бажанням бути рівною з Вами. Саме в цей період, Вам необхідно зробити вибір або змиритись і відповідати: «Ти надто маленький, ти ще нічого не розумієш», або подарувати дитині можливість відчути себе самостійним гравцем в команді собі рівних.
У віці 2-3 роки дитина запам’ятовує те, що привертає її увагу, тому на заняттях ми використовуємо цікаві ігри та завдання, намагаючись привчити дитину до послідовності дій в невимушеній атмосфері. В ігровій формі ми знайомимо дитину з навколишнім світом, використовуючи методику М.Монтесоррі, Глена Домана, Нікітіних, Н.А. Зайцева.
На заняттях ми різні: ми танцюємо, співаємо, нанизуємо та сортуємо, ми рахуємо, думаємо та веселимось! Разом ми вчимося говорити повними реченнями. Також ми святкуємо, адже в кожній групі передбачений випускний. Ми знайдемо ключик до Вашого малюка.
Тривалість заняття – 3 х 25 хв. (1,5 год.)

Центр на Сихові

Адреса: м. Львів, пр. Червоної Калини, 62-А

ТЦ "Інтерсіті", 2 пов.

Номер телефону: +38(067)32-00-582

Як нас дістатися

Центр на "Південном"

Адреса: вул. Виговського, 102

ТВК "Південний", ТЦ "Галичина", 3 пов.

Номер телефону: +38(067)32-00-459

Як нас дістатися