Print this page

Teacher

"Мацьопи" (2-3 роки)

Напевно, Ви помітили, що Ваш малюк став досить самостійною дитиною. Дитиною, яка вміє думати, переживати, любити, бачити прекрасне. Нарівні з вище переліченими позитивними якостями дитини, Ви зіткнетеся з її неслухняністю та бажанням бути рівною з Вами. Саме в цей період, Вам необхідно зробити вибір або змиритись і відповідати: «Ти надто маленький, ти ще нічого не розумієш», або подарувати дитині можливість відчути себе самостійним гравцем в команді собі рівних.
У віці 2-3 роки дитина запам’ятовує те, що привертає її увагу, тому на заняттях ми використовуємо цікаві ігри та завдання, намагаючись привчити дитину до послідовності дій в невимушеній атмосфері. В ігровій формі ми знайомимо дитину з навколишнім світом, використовуючи методику М.Монтесоррі, Глена Домана, Нікітіних, Н.А. Зайцева.
На заняттях ми різні: ми танцюємо, співаємо, нанизуємо та сортуємо, ми рахуємо, думаємо та веселимось! Разом ми вчимося говорити повними реченнями. Також ми святкуємо, адже в кожній групі передбачений випускний. Ми знайдемо ключик до Вашого малюка.

Тривалість та вартість занять:
60хв. - 1100грн/місяць
90хв. - 1280грн/місяць

Вартість: 1100/1280 грн на місяць

  • Назва групи: Мацьопи

  • Вік: 2 - 3 роки

  • Тривалість заняття: 60/90 хвилин

  • Занять в тиждень: 2

  • Вартість: 1100/1280 грн

Реєстрація на заняття