Екскурсії та майстер класи

ЕКСКУРСІЇ
Дитинство – пора для відкриття нових горизонтів. Розпочни цю подорож зі Львова, міста з величною історією, яка оповита загадковими легендами.
Зазвичай важко втримати увагу діток під час екскурсії, тому ми будемо подорожувати найцікавішими та найпотаємнішими куточками міста Лева, в поєднанні із захоплюючими майстер класами з виготовлення оригінальних смаколиків.
Унікальним є те, що наші подорожі відбуваються англійською мовою, що додасть до «словничка» Вашого маляти нові слова. Разом з викладачами Baby Cвіт, блукаючи вуличками рідного міста, ми заглянемо за лаштунки львівських фабрик та відкриємо для себе всі тонкощі виробництва.

 

МАЙСТЕР КЛАСИ
Бажаєте весело та корисно провести час із своєю дитиною? Завітайте у мережу центрів раннього розвитку Baby Cвіт, де для Вас проведуть розвиваючі майстер класи на найрізноманітнішу тематику:
· Вишукана кулінарія - виготовлення смаколиків з шоколаду, приготування італійської піци, суші чи льодяників;
· Живопис для дорослих-мрійників, які бажають втілити свої фантазії на полотні під керівництвом професійного художника;
· Новинки хенд мейду для дорослих і діток чекають на Вас в навчальному центрі «Baby Cвіт».
Ми не стоїмо на місці, з кожним роком наш арсенал майстер класів поповнюється різноманітними цікавинками для будь якого покоління. Щоб бути в курсі подій звертайтесь до адміністраторів за тел.

Центр на Сихові

Адреса: м. Львів, пр. Червоної Калини, 62-А

ТЦ "Інтерсіті", 2 пов.

Номер телефону: +38(067)32-00-582

Як нас дістатися

Центр на "Південном"

Адреса: вул. Виговського, 102

ТВК "Південний", ТЦ "Галичина", 3 пов.

Номер телефону: +38(067)32-00-459

Як нас дістатися