Ми вас любимо, а ви нас?
Висловіть свою любов до навчальних центрів BabyСвіт та допоможіть нам стати ще кращими!
Нам це дуже потрібно для того, щоб ваша дитина отримувала якісні знання у комфортному середовищі.
З повагою, адміністрація центрів розвитку дитини BabyСвіт.
Розвиваємося разом!


Додати відгук

Захисний код
Оновити

Відгуки:  

# babysvitСофія 26.09.2022, 12:16
Добрий день! Хочу подякувати за продуктивні і цікаві заняття з сином! пані Вірі- чудовий професіонал у своїй справі, зразу знайшла підхід до моєї дитини, результат помітний з перших занять! Дякую!!!!
# Логопед BabyсвітТетяна 12.08.2022, 11:27
Дуже хороший логопед. Швидко знаходить підхід до дітей. На заняття діти йдуть з великою охотою. Результат помітний зразу. Весь персонал привітний і відповідальний. Рекомендую
# ПівденнийОксана 04.08.2022, 12:20
Вдячна логопеду Вірі за заняття проведені з дочкою,доступно пояснює матеріал , швидко налагодила контакт з дитиною і звичайно за результат .
# ПівденнийЯрина 01.07.2022, 06:21
Хочемо подякувати babysvit за розвиваючі заняття та підготовку до школи! Завжди приємно було приходити в заклад, цікава програма і ввічливі працівники! Дитина з задоволенням ходила на навчання! І окрема подяка нашій першій вчительці Марічці, надзвичайно добра, чуйна, і водночас вимоглива, вона вміє знайти підхід до кожної дитини! Дякуємо!
# ПівденнийТетяна 23.11.2021, 14:15
Хочу подякувати логопеду Вірі (на Південному) за проведенні заняття з сином. Завдяки їй навчилися правильно вимовляти всі букви, син із задоволенням ходить на заняття.
Сама логопед дуже сподобалася, привітна, комунікативна, завжди все детально розказує і пояснює, тому щиро рекомендую!
# ЮляАльона 08.11.2021, 12:55
Поганий відгук лише через організацію співпраці.
В середині місяця 14 жовтня повідомили за день до того, що працювати не будуть, бо державне свято. Після цього дитина захворіла, і я планувала відпрацювати у паралельній групі, але так сталось, що в кінці місяця ввели у області червону зону. Спочатку заклад просто закрився, потім оголосили умови. Але червона зона на те і є, щоб менше контактувати. Адже щеплення це не гарантія. Тож я сказала, що хотіла б доходити пів місяця і припинити, або заморозити до завершення червоної зони. На що мені адміністратор повідомила, що я маю оплатити пів місяця і тоді відходити вже оплачені заняття???!!!!
Або я маю подарувати просто пів місяця, частково не через свою вину.
При цьому викладачі шикарні і навчання супер. Їм велике дякую. Юля розумничка і дуже класно знаходить спільну мову з малюками.
# RE: ВідгукиГость 14.02.2017, 15:17
Хочу щиро подякувати нашому викладачу Art-class Олі Пінчак за чудові уроки малювання, на які дитина чекає увесь тиждень, за доброту і терпіння; за цікаву інформацію про кожну картину чи стиль малювання. Бажаю Вам творчого натхнення на довгі роки!!!! Дуже Дякую нашому прекрасному викладачу Baby - нотки Ірині за щиру любов до своєї справи і діток, і за те що змогла зацікавити нашу дитину ходити на заняття.
# RE: ВідгукиАртем і його мама, Шумбарєва Тетяна 14.02.2017, 15:16
Відвідавши перше пробне заняття у три роки, ми не розлучаємся із Baby Світ вже третій рік. Дуже цікава і насичена програма, яка дійсно цікава дитині. Малюк ходить на заняття із превеликими задоволенням. Гарне відношення викладачів до дітей. Із викладачів яких ми займались - усі на високому професійному рівні. Викладачі вміють зацікавити дітей, добре до них ставитись, за це діти їх і люблять. Ще хочемо відзначити логопеда, яка зарекомендувала себе як гарний фахівець своєї справи і не залежно від характеру дитини, вона завжди знайде підхід до самого складного малюка. Ще також хочу відзначити дівчат на рецепції, завжди привітні, і при необхідності приходять на допомогу порадою.
Ми любимо Baby Світ!!!!!
# RE: ВідгукиЗ повагою бабуся Крижанівської Марти 14.02.2017, 15:15
Про Baby Світ ми дізнались від знайомих друзів. Моя дочка привела свою донечку Мартусю на перший урок і відразу їй сподобалося. Навчання проводить дуже приємна, надзвичайно чудова вчителька - Аня. Вона має підхід до кожної дитини і напевно розуміє їх з пів слова. Також, тут хороший адміністративний колектив. Завжди ввічливі і терпеливі до всіх клієнтів Baby Світ. Моя внучка навчається вже другий рік , і багато чого тут досягнула, і навчилась.
Дуже дякую колективу Baby Світ!!!!
# RE: Відгукимама Соломійки Коцай 14.02.2017, 15:12
Дуже вдячні всьому колективу Baby Світ за веселі, добрі та пізнавальні заняття. Дитина із великим задоволенням "летить" на заняття, відкладає всі справи! Вдома завжди хвалиться здобутими знаннями, і постійно питає: "коли ж буде наступний похід в Baby Світ. Окрема дяка Оксані і Ані.
# RE: ВідгукиПорохнява Н. 14.02.2017, 15:12
Вже друга дитина відвідує Baby Світ. Дуже творчо викладачі підходять до занять. Гарні знання отримують діти, в подальшому дитині набагато легше навчатись у середній школі. Завжди панує дружня, привітна атмосфера - це завдяки хорошій роботі адміністраторів. Дякую Оксані за її терпіння, знання, відвертість, доброту.
# RE: ВідгукиМама Сул Каріни. 14.02.2017, 15:10
Відвідуємо Baby Світ з двох років. Надзвичайно цікаві, захоплюючі, пізнавальні і змістовні заняття. Дитина із задоволенням ходить кожного разу на заняття і здобуває кожного разу цікаву інформацію.
# ПівденнийБойко Оксана 14.02.2017, 15:08
Взагалі весь колектив викладачів та адміністраторів в Baby Світ на Щирецькій - великі молодці. Ви поєднуєте у собі професіоналізм і доброту, що дуже важливо у роботі з дітьми. З повагою, Бойко Оксана ( мама Лукашова Дениса)
# Південниймама Лукіяна Заканич 12.10.2016, 15:59
Дякую дівчатам за чудові пізнавальні, розвиваючі заняття, зокрема, Ані. Моя дитина із задоволенням приходить сюди навчатися.
Подобається, що заняття проходять у ігровій формі.
Ще дуже нам подобаються заняття з логопедом Юлею. Вона знайшла підхід до обох моїх діток і вирішує легко і в ігровій формі проблеми мовлення.
Дівчата з адміністрації - чудові, доброзичливі, все доступно пояснять, порадять.
Дякуємо колективу Baby Світ :)
# ПівденнийЗ повагою, Ю.Чепак 12.10.2016, 15:59
Хочу подякувати Baby Світ за цікаві і пізнавальні заняття. Моя донечка Аня з великим задоволенням відвідує заняття. За майже рік нашого навчання тут дитина суттєво підтягнула знання літер, почала складати склади, краще рахувати, вивчила нові віршики та пісеньки, навчилася контактувати з однолітками, грати в колективні ігри.
Дякуємо талановитій Оксані за індивідуальний підхід до нашої дитини, допомогу у подоланні страхів і невпевненості. Бажаємо Baby Світ подальших успіхів у нелегкій справі - формуванні майбутніх особистостей !
Здоров'я Вам і творчого натхнення!
# Південниймама та синочок Юрчи 12.10.2016, 15:57
Відвідуємо Baby Світ з 1 року і 9 міс. Викладач Христина - супер! Рекомендую!
# ПівденнийБродская Ю. 12.10.2016, 15:56
Выношу благодарность коллективу Baby Світ. Девочки, спасибо большое за труд и усердие с которым Вы делаете свою работу.
Дочь Вероника с нетерпением ждет каждого занятия, а это - большое достижение, которое без Вашей любви к работе достигнуть не возможно.
Спасибо большое всем Вам!
# Південниймама Крючкова Марка 12.10.2016, 15:54
Хочеться подіякувати Христині за її енергійний, творчий підхід до наших дітей. І надзвичайно приємно очікувати на дитину в приймальні в оточенні усміхених, комунікабельних і ввічливих дівчат з адміністрації.
# Південниймама Муцин Наталі 12.10.2016, 15:32
Наталка їз задоволенням біжить на заняття до Христини у Baby Світ. Велика подяка їй за енергійність, хороший підхід до дітей, ініціативність і вимогливість!
# КоментарЯна 02.10.2016, 19:47
Ходимо вже трeтій рік,дуже задоволені,спробували інші центри розвитку але бебісвіт не в конкуренціі,досить цікава програма розвитку,діти повністю забезпечені різноманітними матеріалами і розвиваючими іграми та іграшками,прекрасний колектив який має особливий підхід до діток.
home-footer
 • вул. Виговського, 102
  ТВК "Південний", ТЦ "Галичина", 3 пов.
  ТЦ "Інтерсіті", 2 пов.

  0673200459
 • Сихів: пр. Червоної Калини, 62-А
  ТЦ "Інтерсіті", 2 пов.

  0673200582